Taba capital Logo לוגו תבע קפיטל לבן

הצוות שלנו

ינון מגזימוף

מנכ"ל ובעלים

ינון, בן 24, דור שישי בירושלים, בעל שבע שנות ניסיון בתחום ההתחדשות העירונית, בפרט בארגון בעלי הדירות ובקידום הליכי תכנון.
בשנת 2022 ינון נבחר לאחד מ-40 הצעירים המבטיחים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית.

פיתח ומוביל מודל ייחודי וחדשני, אשר מעביר את הכוח והשליטה לידי בעלי הדירות ושם אותם במקום הראשון. כמנכ"ל החברה ינון מנהל מספר רב של פרויקטי התחדשות עירונית בירושלים ובהם כ-700 בעלי דירות ירושלמיים.

לבנה הרוש

מנהלת משרד

לבנה בעלת ניסיון רב בהובלת תהליכים ויצירת שיתופי פעולה חינוכיים וארגוניים וכן בעלת תואר ראשון ושני בחינוך. לבנה מופקדת על "מאחורי הקלעים" של כל הפרויקטים בחברה. ניחנה בתכונות של מקצועיות ואחריות ברמה גבוהה, אמפתיה ותקשורת בין-אישית.

תמר (מעיין) אביעזר

רכזת חברתית

תמר היא בעלת ניסיון של כ-7 שנים בתחום ההתחדשות העירונית וייעוץ חברתי. במסגרת תפקידה תמר אמונה על ליווי הדיירים, בדגש על המבוגרים שבהם ובעלי הצרכים המיוחדים. מעבר להליך ליווי הדיירים ומתן מענה אישי וספציפי לכל אחד מהם.

תמר מרכזת באופן אישי את הליך בחירת הנציגויות בפרויקטים ובחירת עורכי הדין לייצוג הדיירים. תמר היא בוגרת תואר ראשון בחינוך ותואר שני בגרונטולוגיה וכן בוגרת קורס יועצים חברתיים.

אביטל שולומון

מנהלת מחלקת דיגיטל

אביטל היא ירושלמית מבטן ולידה ומחוברת לעיר ולשורשים שלה. מגיעה מעולמות כתיבת התוכן והסטוריטלינג בעיקר ברשתות החברתיות. בוגרת קורס מקצועי בשיווק דיגיטלי בחברת- JUMPIN. בוגרת תואר ראשון בפוליטיקה ותקשורת.

מגדירה את עצמה כאישה של מילה ותשוקה לעולמות הקריאייטיב. מתחברת לאנשים דרך מילים. בעלת ניסיון משמעותי במדיה, שיווק, יחסי ציבור ותקשורת.

תמיר בורק

רכז תכנון

תמיר הוא בוגר תואר בכלכלה ומנהל עסקים בדגש על התמחות בשמאות מקרקעין. בשנים האחרונות עסק בניתוח והערכת השווי של נכסי קרקע רבים וכן בהכנת שומות לנכסי מגורים, נכסים מניבים ובחינת כדאיות כלכלית של פרויקטים יזמיים

במסגרת תפקידו במשרד שמאות מהגדולים בארץ. תמיר הוא אב לילד, נשוי ומתגורר במעלה אדומים. אדם נעים הליכות, מקצועי ויודע להוביל תהליכים ולהניע אותם לפעולה ברמת השטח.

עו"ד לירן כץ

מנהל פרויקטים

לירן הוא בוגר תואר במשפטים ועו"ד מוסמך שעסק בתחום של ליווי דיירים ויזמים במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית באחד ממשרדי עו"ד המובילים בהתחדשות עירונית. לירן במסגרת התמחותו עסק בהליכי חדלות פירעון של יחידים והליכי חדלות פירעון של תאגידים.

מתגורר ברמת גן. אדם נעים הליכות, חרוץ, בעל כישורים חברתיים מעולים, בעל כושר ארגון וניהול מרשימים וכן יכולת הנעת תהליכים בשטח והשתלבות טובה בצוות.

עו"ד מור דהן

מנהל פרויקטים

מור הוא בוגר תואר במשפטים ועו״ד מוסמך בדגש על התמחות בנדל״ן ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט. עבד בגינדי כספי- אחד ממשרדי עו״ד המובילים בתחום הנדל״ן. במסגרת התמחותו עסק בליווי עסקאות מכר.

מור נשוי ואב לילד ומתגורר במושב אשתאול.
אדם בעל יכולת להוביל פרויקטים בצורה עצמאית ולתרגם אותם לרמת השטח. משתלב מעולה בצוות, אדם נעים הליכות, בעל ראש גדול, יכולת ניהול מו״מ וכושר התנסחות גבוה בע״פ ובכתב.

מוטי מרקוס

מנהל פרויקטים

מוטי הוא בוגר קורס השקעות נדל״ן ומגיע מרקע של נסיון בענף ההתחדשות העירונית. במסגרת תפקידו עסק באיתור מתחמים ופרויקטים פוטנציאליים בכל רחבי הארץ, ניהול של כנסי דיירים ועבודה שוטפת מול יזמי נדל״ן, שמאים, עו״ד ואדריכלים.

מוטי מתגורר בגבעת שאול ונשוי. אדם בעל חן ונעימות רוח, ניחן ביכולת הובלה והנעה של פרויקטים ברמת השטח, אוטודידקט ובעל יכולת ירידה לפרטים הקטנים.

נטליה זרון

יועצת משפטית

נטליה היא בוגרת תואר במשפטים באונ' העברית בירושלים ועו"ד מוסמכת שמתמחה בתחום של ליטיגציה. עבדה במשרד פישר בכר- אחד ממשרדי העו"ד המובילים בתחום הנדל"ן והתחדשות עירונית, מיסוי, רשויות מקומיות ועוד.

מתגוררת בכפר מרדכי, נשואה ואם לילדה. נטליה היא בעלת הלך רוח נעים, חרוצה ומשתלבת מעולה בצוות. ניחנה ביכולת עבודה עצמאית, הובלה ויוזמה.

יוני יצחקוב

שמאי מקרקעין מנהל פרויקטים

יוני הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, בוגר תואר שני במנהל עסקים (M.B.A) ושמאי מקרקעין מוסמך. עבד במשרד שמאי המקרקעין אודלס & קינן, מהמשרדים המובילים בתחום. בשנים האחרונות עסק בביצוע שומות לכלל סוגי הנכסים, שומות IFRS, בחינות כדאיות כלכלית לפרויקטים יזמיים, ביצוע דוחות אפס, תקן 21 התחדשות עירונית ועוד.

מתגורר בתל אביב, אדם נעים הליכות, בעל מוסר עבודה גבוה, ראש גדול וכן יודע להוביל תהליכים ולתרגם אותם לרמת השטח.

רוצים לעבוד איתנו?